Sık Sorulan Sorular

Kargo ücreti bana mı ait?

Siparişinizin toplam tutarı 750 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti Gemici Gıda Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tutarınız 250 TL altında olduğunda kargo ücreti ALICI'dan alınmaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya veriliyor?

Siparişinizin 1 – 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim ediliyor. Eft veya Havale ile yaptığınız ödemelerinizde; sipariş tutarının Eft veya Havale ile hesaplarımıza geçtiği andan itibaren, Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerinizde; Kredi Kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı andan itibaren kargonuz hazırlamaya başlar. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Kargo kaç günde teslim ediyor?

Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 1 – 3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

Kargo kapıma teslimat yapıyor mu?

Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.

En yakın kargo şubemi nasıl öğrenirim?

MNG kargonun size en yakın şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Aras kargonun size en yakın şubesini öğrenmek için tıklayınız.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuzu; sitemizde “Hesabım” bölümünde bulunan “Siparişlerim” kısmında ilgili sipariş içerisinde yer alan “Kargo Takip” seçeneğinden takip edebilirsiniz.

Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı" belirterek imzalamanız ve tutanak tutturmanız gerekmektedir. Durumu, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bilgi@katkidunyasi.com e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

İade ederken kargo ücreti bana mı ait?

Ürün kusurlu ise; kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak, iade işlemi müşteri kaynaklı bir nedenden dolayı yapılıyor ise; kargo ücreti müşterimiz tarafından karşılanacaktır. İade edilecek ürünü ve faturayı anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.

Eft veya Havale işlem ücretleri size mi ait?

Eft veya Havale işlem ücretleri alıcıya aittir.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Banka kartları ile ödemelerinizi 3D Secure Sistemi (zorunlu) ile yapabilirsiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını internetten alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

Kapıda nakit ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme seçeneğinde kredi kartı kullanılamaz.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğinde nakit kullanılamaz.

Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilir miyim?

Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken teslimat adresine, siparişinizin nereye gitmesini istiyorsanız o adresi yazarsanız/seçerseniz, teslimat belirttiğiniz adrese yapılacaktır.

E-posta veya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

Siparişlerinizi sadece www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitemizden verebilirsiniz. E-posta veya telefon yoluyla sipariş alınamamaktadır.

Güvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli Alışveriş