Gizlilik ve Güvenlik Politikası

1 – Katkı Dünyası, www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitesi üzerinden üye’lerin ilettiği kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır. 

2 – Katkı Dünyası, üyelik işlemi esnasında “Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğinin işaretlenmesi durumunda; üye’nin kayıtlı e-posta adresine bilgilendirme e-postaları ve cep telefonuna bilgilendirme kısa mesajları gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.  Üyenin, dilediği zaman e-posta ve kısa mesaj bilgilendirmeleri almaktan vazgeçmek veya yeniden başlatma hakkı bulunmaktadır. "Hesabım” bölümünde "Kişisel Bilgilerim” kısmından“Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” seçeneğini seçebilir veya iptal edebilir.

3 – www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitesinide bulunan üyelik giriş bilgilerinizi asla kimseyle paylaşmayın. Gizli ve güvende tutunuz. Üyelik bilgilerinin paylaşılması sonucu doğabilecek sorunlardan Katkı Dünyasıkesinlikle sorumlu değildir.

4 – Katkı Dünyası, www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitemizden alışveriş yapan kredi kartısahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

5 – www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitesi128bit güvenlik sertifikasına sahiptir. www.katkidunyasi.com alan adlı e-ticaret internet sitesinden yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak “GlobalSign” tarafından sağlanan 128bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direkt olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

6 – Katkı Dünyası Müşteri Hizmetleri’ne, göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı, bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir ve aktarılan bilgilerin güvenliği hiçbir koşulda garanti edilemez.

Güvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli Alışveriş