Hakkımızda

Katkı Dünyası Hakkımızda

1963 yılında tahin ve simitlik susam imalatıyla başlayan, 1970’li yıllarda "Gemici Susam” adını alan ve 1980’lerin sonlarında kristal limon tuzu imalatını da ekleyerek yoluna devam eden ticari faaliyetimiz; 2012 yılından itibaren yalnızca kimyasal ve gıda katkı maddelerinin toptan satışını yaparak yoluna devam etmektedir.

Gemici Gıda Ticaret Limited Şirketi olarak başlangıcından bugüne kadar ticari faaliyetlerimizde; kaliteyi, dürüstlüğü ve güvenilirliği daima ön planda tutan firmamız; Katkı Dünyası markası ile 2017 yılından bu yana hizmetinize sunduğu bu platformda da aynı şekilde kalite, dürüstlük ve güvenilirliğinden ödün vermeden çalışmaya devam etmektedir.

Bugün ise gelmiş olduğumuz noktayı koruyabilmek ve seviyesini yükseltebilmek için daha çok çalışmaya ve öğrenmeye; bununla beraber her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Ünvan : Gemici Gıda Ticaret Ltd. Şti.
Adres : Oruçreis Mah. Giyimkent Sitesi 7. Sk. B76 Blok No:41 A PK:34230 Esenler/İstanbul
Telefon : (212) 510 75 25
E-Posta : bilgi@katkidunyasi.com
Vergi Dairesi : Atışalanı
Vergi No : 3910325065
Ticaret Sicil No : 70262-5

Katkı Dünyası

Katkı Dünyası olarak siz değerli müşterilerimizin; Türkiye'nin ve Dünya'nın çeşitli bölgelerinden temin edilen doğal, saf, taze ve kaliteli kimyasal, baharat, pastacılık malzemesi, bitki çayı, şifalı bitki, kurutulmuş sebze, kurutulmuş meyve, ekmekçilik malzemesi, kuruyemiş, bitkisel yağ, kahve, nişasta, tuz, bitkisel lif, tahin, helva, pekmez, aktariye ve şekerleme çeşitlerini uygun fiyat ve fırsatlarla ihtiyaçlarını karşılamayı umut etmekteyiz.

 

Her ürünümüzü yapısına göre; hijyenik, güvenilir ve tazeliğini muhafaza eden kilitli ambalajlarda hassas paketleme yöntemiyle hazırlamakta ve sizlerin beğenilerine sunmaktayız. Özenle hazırladığımız siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz.

 

Katkı Dünyası e-ticaret sitemizden sizlere sunmakta olduğumuz hızlı ve güvenilir hizmeti aynı zamanda Türkiye'nin en çok bilinen; GittiGidiyor, HepsiBurada, n11, Trendyol ve Amazon pazaryerlerinde bulunan Katkı Dünyası mağazaları ile de sizlere ulaştırmaktayız.

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4
Güvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli AlışverişGüvenli Alışveriş